Ważne! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Jak zamówić?
 Wycieczki po Pradze Zamówienie wycieczki na naszej stronie jest bardzo proste.

Wystarczą trzy kroki aby mogli Państwo podziwiać Pragę i jej uroki pod opieką doświadczonych Przewodników miejskich po Pradze.

Krok pierwszy - zamówienie:
Wystarczy wejść na stronę wybranego przez Państwa programu wycieczki i wypełnić krótki formularz zamówienia. W formularzu zamówienia podają Państwo tylko podstawowe dane osoby, która zamawia wycieczkę. Jeśli na wycieczkę wybierasz się ze swoimi przyjaciółmi wystarczy wpisać ilość osób w formularzu.

Po odesłaniu formularza trafi on do naszego biura obsługi klienta, gdzie zamówienie zostanie przyjęte i potwierdzone przez pracownika. Otrzymasz wtedy list e-mail z potwierdzeniem w którym również zostanie podana wartość całego zamówienia oraz szczegółowe dane dotyczące konta bankowego na jakie powinieneś wpłacić należność za wycieczkę.

Krok drugi - opłacenie zamówienia:
Zamówienie możesz w wygodny sposób opłacić przelewem z banku internetowego, kartą kredytową, przez system PayPal lub Moneybookers. Oferujemy także możliwość wpłaty tradycyjnym przelewem, przekazem pocztowym, wpłatą w punktach Moje Rachunki i sklepach sieci Żabka.

Klienci mieszkający za granicą mogą dokonać płatności za nasze wycieczki kartą płatniczą (z wypukłymi literami – tylko takie karty pozwalają na płacenie przez Internet), przelewem z niektórych zagranicznych banków, a także z konta w serwisie PayPal lub Moneybookers.

Twoje bezpieczeństwo i wygoda dokonywania zakupu są dla nas najwyższym priorytetem. Współpracujemy z zaufanymi operatorami płatności, stosującymi najnowsze dostępne techniki zabezpieczeń.

dotpay

Po otrzymaniu przez nas należności za wycieczkę, Twoja rezerwacja jest potwierdzona w 100%. Otrzymasz wtedy e-mail z potwierdzeniem wpisania Cię na listę uczestników wycieczki oraz informacje o dokładnym miejscu zbiórki.

Krok trzeci - wycieczka:
W dniu wycieczki wystarczy przyjść na miejsce zbiórki około 15 minut przed planowanym rozpoczęciem wycieczki. Prosimy nie zapomnieć o zabraniu dobrego humoru oraz świeżych baterii do aparatu lub kamery.

Ponieważ zwiedzanie odbywa się w małych grupach, będą mieć Państwo sporo czasu na zrobienie zdjęć.

Proszę pamiętać, w trakcie wycieczki Przewodnik jest do Państwa dyspozycji i chętnie udzieli odpowiedzi na Państwa pytania. Na koniec wycieczki mogą się Państwo również zapytać o sugestie dotyczące możliwości spędzenia wolnego czasu w Pradze i jej najbliższej okolicy.

Prosimy zapamiętać: Chętnie zawsze Państwu pomożemy, ponieważ to Klient i jego satysfakcja są dla Nas najważniejsze.
Jak zamówić Oferta dla grup Regulamin świadczenia usług Kontakt z Nami


www.praha.pl www.przewodnikpopradze.pl


© Universal Travel CZ

Design, wykonanie fotografii: WebArt4U