Ważne! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
O nas, czyli kilka słów na temat kim jesteśmy i co proponujemy
 Wycieczki po Pradze Centrum Informacji o Republice Czeskiej ma przyjemność przedstawić ofertę wycieczek dla turystów indywidualnych, którzy coraz chętniej przyjeżdżają do Pragi.

Wychodząc naprzeciw szerokiemu zainteresowaniu usługami przewodnickimi, stworzyliśmy ofertę, która zadowoli najbardziej wybrednych turystów.

Nasze programy zostały ułożone przez licencjonowanych przez Praską Służbę informacyjną Przewodników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu turystów po Pradze.

Tematyka naszych wycieczek jest szerokim przeglądem miejsc najchętniej odwiedzanych przez turystów. Dodatkowo staraliśmy się Państwu pokazać najciekawsze miejsca w Pradze, również te nieco zapomniane przez oficjalne drukowane przewodniki.


Dlaczego MY?
Jesteśmy dynamiczną organizacją, która za cel postawiła sobie, obok promocji Pragi i Republiki Czeskiej, wypełnienie luki na rynku usług skierowanych dla osób mówiących po polsku.

Chcemy zaoferować Państwu ciekawe i interesujące programy wycieczkowe, przygotowane przez doświadczonych przewodników praskich, w przystępnej cenie oraz szerokiej gamie możliwości.

Najważniejsze jest to, że Nasi Przewodnicy to osoby z wysoką kulturą osobistą i pełnym zaangażowaniem w to co robią.

Klient dla nas jest zawsze na pierwszym miejscu.

Jesteśmy legalną firmą działającą na europejskim rynku od ponad 20 lat.


Wystawiamy faktury VAT na świadczone przez nas usługi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz korzystne ceny.

Nasza firma posiada siedzibę rejestrową na terenie Republiki Czeskiej, działamy głównie dla polskojęzycznej klienteli z Polski i całego świata.

Universal Travel CZ
Šafránice 555,
547 01 Náchod
NIP CZ682660138


Co NAS wyróżnia?
Wyróżnia nas podejście do klienta, niewielkie grupy, w których oprócz standardowego programu jest również miejsca na ciekawe dodatki oraz profesjonalne porady jak najlepiej zagospodarować czas w trakcie pobytu w Pradze.
Klienci korzystający z naszej oferty otrzymują do wykupionej wycieczki bezpłatną usługę polegającą na udzielaniu kompleksowej i profesjonalnej informacji turystycznej oraz poradnictwa w zakresie pobytu w Pradze przez e-mail.

Kontakt z Nami:
 Kontakt Najlepszym sposobem na kontakt z nami jest wypełnienie niewielkiego formularza kontaktu, z którego Państwa pytania trafią bezpośrednio na nasz e-mail.

My postaramy się Państwu odpowiedzieć w możliwie jak najkrótszym czasie.

Prosimy jednak wziąć pod uwagę, iż w okresie tzw. długich weekendów oraz świąt, jesteśmy skupieni na profesjonalnej obsłudze turystów w Pradze, tak więc czas naszej odpowiedzi może się nieznacznie wydłużyć.
Formularz kontaktowy:
Imię i Nazwisko:*
E-mail kontaktowy:*
Treść zapytania:*
Weryfikacja:*
Wpisz kod z obrazka do poniższego pola.
pola oznaczone * są wymagane.


Jak zamówić Oferta dla grup Regulamin świadczenia usług Kontakt z Nami


www.praha.pl www.przewodnikpopradze.pl


© Universal Travel CZ

Design, wykonanie fotografii: WebArt4U