Ważne! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Regulamin wycieczek po Pradze
 Wycieczki po Pradze 1. Każdy Turysta na wycieczce jest jednakowo ważny.

2. Wycieczki po Pradze organizowane są dla turystów indywidualnych.

3. Podany program wycieczki może ulec zmianom w trakcie trwania wycieczki ze względu na nieprzewidziane okoliczności lub zalecenia miejscowych władz. Zawsze postaramy się o taką modyfikację programu, która zrekompensuje ewentualne niedogodności wynikające z niespodziewanych trudności w realizacji programu.

4. Studentów prosimy o zabranie ze sobą ważnej międzynarodowej legitymacji studenckiej (Euro26, ISIC lub inna).

5. Seniorów prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego wiek (dowodu osobistego lub paszportu – dla bezpieczeństwa może być ksero tego dokumentu).

6. Prosimy nie spóźniać się na miejsce zbiórki. Grupa nie będzie oczekiwać na spóźnialskich. Prosimy o uwzględnienie punktualności w planowaniu czasu przyjścia na miejsce zbiórki.

7. Wycieczki startują z różnych miejsc, zajrzyj przed wycieczką do potwierdzenia i upewnij się z jakiego miejsca rozpoczyna się spacer po mieście.

8. Zamknięte grupy wycieczkowe, które nie chcą mieć w trakcie wycieczki w swojej grupie obcych osób prosimy o poinformowanie o tym fakcie przy składaniu zamówienia.

9. Zwroty za wycieczkę możliwe są najpóźniej na 14 dni roboczych przed wycieczką. Zwrot obciążony jest opłatą za wykonanie przelewu na konto odbiorcy.

10. Spóźnienia oraz nieobecność na zamówionej wycieczce, nie jest podstawą do zwrotu należności za wycieczkę.


Jak zamówić Oferta dla grup Regulamin świadczenia usług Kontakt z Nami


www.praha.pl www.przewodnikpopradze.pl


© Universal Travel CZ

Design, wykonanie fotografii: WebArt4U