Ważne! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Co o naszych wycieczkach, myślą nasi Klienci
 Wycieczki po Pradze

Trasa wycieczki bardzo dobrze zaplanowana. Przewodnik - bardzo kompetentny, miły i z dużą wiedzą. Będę polecał znajomym udającym się do Pragi. Andrzej J.

***

Bardzo dobrze przygotowany przewodnik. Potrafił ciekawie przekazać bardzo dużą wiedzę. Szkoda, że nie ma tak ciekawych opowieści wydanych w książce. Niestety nie było czasu na jeszcze jedną wycieczkę z przewodnikiem po Pradze nocą. To następnym razem. Polecamy wycieczki po Pradze z tej strony internetowej. Super! Izabela F.

***

Witamy serdecznie, Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas w Pradze, Przewodnik bardzo miły, sympatyczny, komunikatywny, jednym słowem Super. Na pewno polecimy państwa usługi naszym znajomym Pozdrawiamy-para na która musiał przewodnik czekać:) Piotr S.

***

Witam, dla mnie osobiście nie był to pierwszy raz w Pradze, natomiast dla moich Towarzyszy i owszem:) Dla całej naszej Czwórki był to bardzo udany dzień. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie jest możliwe zobaczenie zbyt dużo w ciągu jednego dnia, ale zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni. Pan Przewodnik opowiadał z wielką pasją i co najważniejsze wiedział o czym mówi. Nawiązał kontakt z grupą, a przynajmniej z jej częścią "weteryniarską". (w tym miejscu serdeczne pozdrowienia dla Pana Andrzeja) Z pewnością ten jeden dzień w Pradze rozbudził w Nas chęć do odwiedzenia tego miejsca jeszcze raz, ale tym razem na dłużej:) Serdecznie dziękujemy. Katarzyna Ż.

***

Witam serdecznie! Miałam wraz z mężem możliwość zwiedzania z Pragi z Państwa przewodnikiem Pawłem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi, sposobu przekazania informacji dotyczących zwiedzanych miejsc oraz atmosfery podczas zwiedzania. Z pewnością polecimy Państwa portal znajomym wybierającym się do Pragi. Sylwia P.

***

Witam serdecznie, Jeśli chodzi o wycieczkę to mnie się osobiście podobało, przewodnik był miły i opowiadał ciekawe historie. Może tempo zwiedzania było za duże, ale z drugiej strony "chociaż wszystkiego dotknęliśmy". Trochę zabrakło mi zwiedzania zabytków w środku, ale w 4 godziny, nie ma na to czasu więc nie przypisuje temu faktowi negatywnego znaczenia. Wycieczkę polecam i szukam podobnej w Hamburgu:) Alicja B.

***

Witam! W imieniu całej grupy chciałbym podziękować dla Pana Andrzeja za profesjonalne wykonanie powierzonej mu roli. Pozdrawiamy i zapraszamy na Podlasie. Andrzej K.

***

Witam, uczestniczyłam ostatnio w wycieczce "Praga nocą". Było bardzo ciekawie. Co prawda pogoda nie dopisała, ale pan przewodnik naprawdę fajnie opowiadał. Pozdrawiam bardzo serdecznie! Barbara I.

***

Najogólniej mówiąc był to jeden z najbardziej udanych dni, jakie spędziliśmy w trakcie naszego parodniowego pobytu w stolicy Czech. Wycieczka rozpoczęła się dokładnie zgodnie z podanym czasem i miejscem spotkania w Pradze, punktualnie i poprowadzona została w sposób bardzo interesujący a jednocześnie wartościowy edukacyjnie. Pokazane zostały nam części miasta, do których nigdy byśmy nie trafili, z podstawowym, nie przeładowanym, ich opisem historycznym i współczesnym. Przewodnik wykazał się bardzo dobrą znajomością tajników miasta, jego historii i aktualnych ciekawostek. Bardzo za to dziękujemy. Janina i Grzegorz P.

***

Witam nasza wycieczka po Pradze była bardzo udana, dobra organizacja, fajny plan, przewodnik kompetentny sympatyczny i kontaktowy. Jeżeli wrócimy do Pragi,(bo mamy taki zamiar) to piszemy się na "Pragę nocą". Edyta N.

***

Wycieczki, które wybraliśmy w Państwa biurze były w 100% udane. Przewodnik jak najbardziej kompetentny i zorientowany. Jego wiedza i sposób opowiadania o najciekawszych miejscach w Pradze były dla nas satysfakcjonujące. Z pewnością, jeżeli odwiedzimy Pragę, skorzystamy jeszcze raz z Państwa oferty. Wioletta i Rafał Z.

***

Wycieczka była fantastyczna;) Miejsca które zwiedzaliśmy były cudowne Miło spędziliśmy czas, dzięki przewodnikowi który wspaniale opowiadał, a my z ciekawością go słuchaliśmy. Na pewno polecimy znajomym państwa firmę. Artur P.

***

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki Praga nocą. Przewodnik był bardzo sympatyczny, kompetentny i ciekawie opowiadał. Dzięki otrzymanym informacjom mogliśmy sobie jeszcze na drugi dzień na spokojnie wrócić w te same miejsca. Ogólnie rzecz biorąc, wiedzieliśmy, co jest czym i co warto zobaczyć:) Poza tym, wytłumaczył też jak dojechać do fontanny (byliśmy tam na drugi dzień) dzięki czemu nie pobłądziliśmy:) Będę Państwa na pewno polecać znajomym wyjeżdżającym do Pragi:) Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Joanna K.

***

Wycieczce, którą zarezerwowaliśmy absolutnie niczego nie brakowało. Organizacja była na najwyższym poziomie, bo mimo iż wycieczkę zarezerwowaliśmy dzień przed, wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. Także przewodnik w bardzo przyjemny sposób pokazał to co było do pokazania. I chociaż było tego sporo, nie czuło się zmęczenia gdy wycieczka dobiegła końca. Jedyny żal jaki pozostał to taki, że nie mogliśmy sobie pozwolić na kolejną wycieczkę z tym przewodnikiem, co z pewnością byśmy zrobili gdyby nie konieczność powrotu do domu. Mówiąc krótko: wycieczka była niesamowita! :) Dawid G.

***

Nasz pobyt w Pradze należał do bardzo udanych m.in. za sprawą wycieczek z przewodnikiem, które wykupiliśmy w Państwa firmie. Duże wyrazy uznania i wielka pochwała dla Pana Przewodnika, który w bardzo przystępny, a zarazem szczegółowy sposób opowiadał o zabytkach Pragi. Ponadto chętnie służył pomocą i wykazywał dużą cierpliwość dla wszystkich uczestników wycieczki. Z pewnością tam jeszcze wrócimy i chętnie skorzystamy z Państwa fachowej obsługi. Sylwia i Tomasz Sz.

***

Witamy, jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki po Pradze. Pan Przewodnik, z którym mieliśmy przyjemność zwiedzić stolicę Czech bardzo ciekawie i wyczerpująco omawiał jej kolejne zbytki. Mimo, że był to nasz trzeci pobyt w tym mieście,to zobaczyliśmy wiele nowych, ciekawych miejsc. Polecił nam także restauracje gdzie można zjeść regionalne potrawy oraz wskazał miejsca, które poza programem wycieczki dodatkowo warto zobaczyć. Łukasz z rodziną

***

Zdecydowanie w samych superlatywach będziemy wspominać pobyt w Pradze. Przewodnik to prawdziwy pasjonat, i już myślimy, kiedy powtórzyć wypad do Pragi (Praga nocą lub inny program). Z pewnością jeszcze raz zawitamy do Pragi za Waszym pośrednictwem. Jolanta, Marzena, Krzysztof i Tomasz

***

Wspaniała wycieczka, Pan Andrzej który był naszym przewodnikiem to profesjonalista w swoim fachu, odpowiadał na każde pytanie rzeczowo, ciekawie i wyczerpująco. Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzony czas w Pradze. Piotr z rodziną.

***Jak zamówić Oferta dla grup Regulamin świadczenia usług Kontakt z Nami


www.praha.pl www.przewodnikpopradze.pl


© Universal Travel CZ

Design, wykonanie fotografii: WebArt4U